کندوکاوماشین
ارائه کننده کاملترین مجموعه بالابر در ایران


نماینده انحصاری بالابر هالوت فرانسه در ایرانپشتیبانی و خدمات پس از فروش بالابر

تمامی محصولات شرکت کندوکاوماشین با یک سال گارانتی تمامی قطعات و نیز پشتیبانی پانزده ساله ارائه می گردد. کارشناسان خدمات پس از فروش این شرکت در تمامی ایام سال حتی در تعطیلات آماده خدمت رسانی به مشتریان محترم می باشند. شرکت کندوکاوماشین با ارائه قراردادهای تعمیر و نگهداری بالابر با شرایط ویژه امکان محافظت هر چه بهتر از تجهیزات بالابر را به مشتریان گرانقدر می دهد. مسئولیت پذیری و پاسخگویی به موقع کارشناسان خدمات پس از فروش بالابرهای شرکت کندوکاوماشین به همراه گارانتی یک ساله محصولات ، تجربه یک ضمانت نامه کم نظیر را به شما ارائه می نماید.

بالابرهای شرکت کندوکاوماشین دارای دستگاه دیاگ مخصوص می باشند که کاربرد اصلی آن نمایش خطاها و وضعیت کلیه قطعات به همراه سنسورها و ولوهای آن می باشد در ضمن دارای پنج زیرمنوی کاربردی است که به کمک آن می توان سرعت تمامی حرکتها من جمله بالابری ، چرخش و... را تنظیم نمود. همچنین منوی مربوط به خطاها کمک می کند که در کوتاهترین زمان به نقطه معیوب رسیده و ایراد را برطرف نمود. با استفاده از این دیاگ رفع مشکلات احتمالی بالابرها در سریعترین زمان ممکن امکانپذیر بوده که در ارائه پشتیبانی و خدمات پس از فروش بهینه بسیار تاثیرگذار می باشد.

رضایت مندی مشتریان گرانقدر هدف اصلی ما بوده و بهمین جهت راهبرد پشتیبانی و خدمات پس از فروش شرکت کندوکاوماشین مبتنی بر پیشگیری از وقوع حادثه و مشکلات فنی و ارائه راه حل های متناسب با ویژگیهای محیط کار و نیازهای مشتریان محترم می باشد. کارشناسان شرکت کندوکاوماشین با ارائه مشاوره های تکنیکی در جهت استفاده بهینه از بالابر ها بهترین راه حل ها را به شما ارائه نموده که این مشاوره ها می تواند برای تعمیر سریع دستگاه ها یا دریافت سفارش برای قطعات یدکی و یا آموزش استفاده از بالابر ها باشد. با توجه به حضور کارشناسان کارآزموده در این شرکت کلیه خدمات پشتیبانی در اسرع وقت ارائه می گردد. کارشناسان خدمات پس از فروش دوره های تعمیرات بالابر را در واحد تعمیرات کشور فرانسه و نزد مربیان رسمی هالوت فرانسه گذرانده اند و درصورت نیاز به تعمیر و یا تعویض قطعات یدکی در حداقل زمان ممکن نسبت به انجام کار اقدام می گردد.

تمامی قطعات یدکی مورد استفاده در بالابرهای هالوت دارای شماره سریال منحصر بفرد بوده و دارای ضمانت سه ماهه از تاریخ تحویل می باشند. استفاده از این قطعات تضمین می نماید که تعمیر و نگهداری دستگاه بالابر به بهترین نحو ممکن صورت پذیرد و طول عمر مفید بالابر را افزایش می دهد. استفاده از این قطعات یدکی بهترین انتخاب با توجه به قیمت ، کیفیت و در دسترس بودن آن می باشد تمامی قطعات یدکی بالابرها که احتمال استهلاک و خراب شدن آنها با استفاده از بالابر وجود دارد در انبار شرکت موجود بوده و درصورت عدم وجود ثبت سفارش از شرکت هالوت در سریعترین زمان ممکن صورت می گیرد تا تعمیر و نگهداری بالابرها با مشکل مواجه نگردد.

کلیه حقوق این وب سایت محفوظ و متعلق به شرکت کندوکاوماشین می باشد.