کندوکاوماشین
ارائه کننده کاملترین مجموعه بالابر در ایران


نماینده انحصاری بالابر هالوت فرانسه در ایراندرباره شرکت کندوکاوماشین

شرکت کندوکاو ماشین با ارائه کاملترین و ایمن ترین مجموعه بالابر در ایران تمام سعی خود را بعنوان کوچکترین عضو جامعه برای ارتقاء استفاده از تجهیزات ایمن و به حداقل رساندن صدمات و تلفات جانی در کشور تلاش می نماید. هر چند که متاسفانه بعضی از مجموعه ها با ارائه بالابر های غیر استاندارد و غیر ایمن با جان و مال مردم این جامعه بازی های خطر ناکی را انجام میدهند که هم اکنون نیز شاهد سقوط بالابر های مختلف به صورت متدوال در جامعه هستیم. شرکت کندوکاوماشین (سهامی خاص) درتاریخ 1377/08/30 با شماره ثبت 145314 در اداره ثبت شرکتهای تهران به ثبت رسیده است. این شرکت ارائه کننده کاملترین مجموعه بالابر و همچنین اولین ارائه کننده بالابر خودبر با ارتفاع بالا در ایران است. اخذ نمایندگی انحصاری فروش و خدمات پس از فروش گروه تولیدی Haulotte فرانسه ، Barin ایتالیا ، Omme Lift دانمارک در ایران و ارائه بیش از 130 مدل انواع بالابر و پایین بر از ارتفاع 30- تا 90+ متر با دسترسی افقی 35 ± از دیگر افتخارات این مجموعه می باشد. کندوکاوماشین با حضور مستمر خود از سال 1384 با توجه به اهداف شرکت مادر ( Haulotte Group با بیش از 130 سال تجربه ، بعنوان اولین تولید کننده بالابر در اروپا با بیش از 36000 دستگاه تولید سالانه و وجود بیش از 100 نمایندگی در سراسر دنیا )، سعی بر آن دارد تا با تامین و ارائه انواع بالابر با آخرین تکنولوژی و استانداردهای روز دنیا ، بعنوان اولین و معتبرترین شرکت منطقه ای قرار گیرد. از اینرو با تکمیل چرخه محصولات خود و با اخذ نمایندگی های شرکتهای برتر دنیا قصد ورود آخرین و برترین تجهیزات دنیا در کشور را دارد تا این تجهیزات در خدمت رشد و شکوفایی میهن اسلامی ایران برای رسیدن به اهداف چشم انداز افق 1400 قرار گیرد.

شركت كندوكاوماشين نماينده انحصارى فروش و خدمات پس از فروش گروه توليدى هالوت فرانسه از سال ١٣٨٣ ارايه كننده كامل ترين مجموعه بالابر و تامين كننده اولين بالابر با ارتفاع بيش از ٤٠ متر را در ايران به نام خود ثبت كرد.

اولویت شماره یک ما تأمین ایمنی کاربران و اپراتورهای بالابر و تضمین ایمنی در محیط کار که مطابق با قوانین کار و محیط های کاری می باشد. تمامی دستورالعمل های ایمنی و کار با دستگاه به همراه بالابر به خریدار ارائه میگردد و دستگاه بالابر تنها توسط اپراتورهای آموزش دیده باید مورد استفاده قرار گیرد. دستورالعمل های ایمنی و کار با دستگاه بالابر هموراه باید همراه دستگاه و در جعبه ای که در سبد دستگاه بالابر تعبیه شده است قرار داشته باشد تا در مواقع اضطراری دسترسی به این دستورالعمل ها امکان پذیر باشد.

کلیه حقوق این وب سایت محفوظ و متعلق به شرکت کندوکاوماشین می باشد.